Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5