Titles you rated
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0