Movies
Ratings
260
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0