Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5