Movies
Ratings
111
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0