Series
Ratings
15
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0