Movies
Ratings
36
The Sixth SenseRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0