Movies
Ratings
89
The A-TeamRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 5.0
Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 4.0
Naruto the Movie 2: Legend of the Stone of GelelRated ★ 3.0
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of SnowRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5