Series
Ratings
40
My Happy MarriageRated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 1.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0