Movies
Ratings
79
The Boys in the BandRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
My LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5