Series
Ratings
45
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5