Movies
Ratings
29
ParasiteRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5