Titles you rated
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0