Movies
Ratings
158
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 5.0