Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
Eternal EmpireRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
Wag the DogRated ★ 3.0
La StradaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
Saturday Night FeverRated ★ 4.0