Movies
Ratings
497
Midnight in ParisRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
LimelightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
The Battle of AlgiersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 5.0
Early SummerRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Night and FogRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
VertigoRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
NostalgiaRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 3.5