Movies
Ratings
45
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0