Titles you rated
White ChicksRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0