Series
Ratings
70- EuphoriaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0