Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0