Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0