Series
Ratings
14
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0