Movies
Ratings
97
OfficeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0