Titles you rated
MegamindRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The DoorRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0