Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
All Cheerleaders DieRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5