Movies
Ratings
100
SnowpiercerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
JobsRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5