Movies
Ratings
74
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0