Titles you rated
Mood IndigoRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.0
AnesthesiaRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 2.5
Three Colors: RedRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 3.5
Twin DragonsRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
I DoRated ★ 3.0
The PlanRated ★ 4.5
Don't Worry, I'm FineRated ★ 2.5
Starter for 10Rated ★ 2.0
CasanovaRated ★ 1.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 4.0