Titles you rated
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0