Titles you rated
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 0.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 5.0
Deep RisingRated ★ 4.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 4.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 4.0
VirusRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
White FangRated ★ 4.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0