Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0