Titles you rated
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Black CloverRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0