Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
My Lovely LiarRated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 1.0