Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Single All the WayRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 3.0
FreakyRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0