Titles you rated
Years and YearsRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Happy! Rose DayRated ★ 3.0
Guardian AngelRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 4.0
RivalRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0