Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- Seoul Check-inRated ★ 3.5
Love for Love's SakeRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
While You're AwayRated ★ 3.0- Love Like a K-DramaRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0