Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0