Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
NoahRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0