Movies
Ratings
666
March of the PenguinsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0