Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5