Titles you rated
 Lovers' ConcertoRated ★ 4.5 Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
 The HolidayRated ★ 4.5 The HolidayRated ★ 4.5
 The Hunger GamesRated ★ 4.0 The Hunger GamesRated ★ 4.0
 Gran TorinoRated ★ 4.5 Gran TorinoRated ★ 4.5
 My Dear DesperadoRated ★ 4.0 My Dear DesperadoRated ★ 4.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
 Dancing QueenRated ★ 4.5 Dancing QueenRated ★ 4.5
 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
 AtonementRated ★ 4.0 AtonementRated ★ 4.0
 Warm BodiesRated ★ 3.5 Warm BodiesRated ★ 3.5
 Sin CityRated ★ 4.5 Sin CityRated ★ 4.5
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
 Home Alone 3Rated ★ 5.0 Home Alone 3Rated ★ 5.0
 Kick-AssRated ★ 5.0 Kick-AssRated ★ 5.0
 Petty RomanceRated ★ 3.5 Petty RomanceRated ★ 3.5
 P.S. I Love YouRated ★ 4.5 P.S. I Love YouRated ★ 4.5
 Wild CardRated ★ 4.0 Wild CardRated ★ 4.0
 Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.5 Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.5
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
 Best ChefRated ★ 3.5 Best ChefRated ★ 3.5