Movies
Ratings
21
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0