Movies
Ratings
596
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Doctor X: The MovieRated ★ 2.0
Baby AssassinsRated ★ 4.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Not Quite Dead YetRated ★ 3.0
Close Range LoveRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 2.0
GlassesRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0
StageFright: AquariusRated ★ 3.5
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.5
Over the FenceRated ★ 1.5
At the BenchRated ★ 4.5
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 2.5