Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
HomunculusRated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 5.0
Pola XRated ★ 2.0
Tokyo!Rated ★ 3.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 3.0
Boy Meets GirlRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Tropic ThunderRated ★ 3.0