Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0