Titles you rated
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.0
KillersRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5