Movies
Ratings
97
The MatrixRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.0