Movies
Ratings
1397
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 1.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
PawnRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0