Movies
Ratings
772
FrankensteinRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
MannyRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5