Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0